Skip to main content
2M MAKINA

2M MAKINA Ürünleri Türkiye Tedariği

2M Makina, sıvı güç ve mekanik sistemler için yüksek hassasiyetli bileşenlerin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir Türk sanayi üreticisidir. Türkiye merkezli olan şirket, ağır makineleri, hidrolik sistemleri ve endüstriyel otomasyon süreçlerini destekleyen mühendislik çözümlerine odaklanmaktadır. Marka, hem yerel hem de uluslararası sanayi pazarlarının titiz taleplerini karşılayan üretim standartlarına olan bağlılığı ile tanınmaktadır.

2M MAKINA
Marka2M MAKINA
Ürün GruplarıEndüstriye Ürün ve Yedek Parça
TedarikçiDEPOMER LTD
ÜlkeTürkiye
VISA Mastercard Havale

Ürün Kategorileri

Şirket, esas olarak hidrolik ve pnömatik sistemlerle ilgili bileşenler üretmektedir. Ürün portföyü şunları içermektedir:

  • Hidrolik bağlantı elemanları ve adaptörler
  • Yüksek basınçlı hortum bağlantıları
  • Özel işlenmiş metal bileşenler
  • Sıvı bağlantı donanımı

Hizmet Verilen Sektörler

2M Makina’nın ürünleri, sağlam sıvı güç iletimine dayanan çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Anahtar sektörler şunlardır:

  • İnşaat ve hafriyat ekipmanları
  • Tarım makineleri üretimi
  • Otomotiv ve ağır araç montajı
  • Endüstriyel üretim ve fabrika otomasyonu
  • Madencilik ve malzeme taşıma

Rakipler

Aşağıdaki şirketler, benzer hidrolik bileşenler, bağlantı elemanları ve sıvı güç donanımları üreten tanınmış üreticilerdir:

  • Parker Hannifin
  • Eaton Corporation
  • Gates Corporation
  • Manuli Hydraulics
  • Alfagomma

Türkiye'de 2M MAKINA İçin Küresel Tedarik ve Satış

Doğrudan yetkili Tedarikçi olmamıza rağmen DEPOMER LTD, doğrulanmış küresel tedarik ağımız aracılığıyla orijinal 2M MAKINA endüstriyel bileşenlerini sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye genelinde ve İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgelerinde, üretici doğrudan teknik servisine ihtiyaç duymadan yüksek kaliteli 2M MAKINA yedek parçaları arayan geniş bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. Odak noktamız, profesyonel satış ve dağıtım için verimli bir alternatif sunmaktır.

2M MAKINA Bileşenlerinin Profesyonel Dağıtımı

DEPOMER LTD, Türkiye'deki 2M MAKINA ürün tedariğinde güvenilir ortağınızdır. Geniş tedarik zinciri ağımızı kullanarak orijinal parçaları doğrudan Barbaros Mah. Ihlamur Bul. Agaoglu My Newwork No:3/15 Atasehir, 34746 ISTANBUL, Turkiye adresindeki tesisinize teslim ediyor ve duruş sürelerinizi minimuma indiriyoruz. Güvenilir parça tanımlama ve profesyonel teslimat hizmetlerine odaklanmış, uzman bir tedarikçi olarak faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, 2M MAKINA markasına ait EWF-22 ürünlerinin yanı sıra, 2N (TELEKOMUNIKACE), 3AAA, 3B Controls gibi binlerce farklı üreticiye ait endüstriyel yedek parça ve makine markalarının satışını da gerçekleştirmektedir.

2M MAKINA Ekipmanları İçin Teklif Alın

Türkiye'deki 2M MAKINA ürünleri için rekabetçi fiyatlar ve teslimat süreleri almak için bugün info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden satış ekibimizle iletişime geçin. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel bileşenleri tam zamanında almasını sağlamak için profesyonel lojistik yönetimi sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye içerisinde 2M MAKINA için güvenilir tedarikçi kimdir?

DEPOMER LTD, 2M MAKINA bileşenlerini İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli ve tüm Türkiye genelindeki endüstriyel tesislere ulaştıran uzman bir küresel tedarikçidir.

2M MAKINA ürününün garanti kapsamı nedir?

Tüm ürünler, operasyonel güvenilirliği sağlamak amacıyla yasal gereklilikleri ve üretici standartlarını karşılayan, en az bir yıllık DEPOMER LTD garantisi altındadır.

için teknik dökümantasyona nasıl erişebilirim?

Tedarik uzmanı olarak DEPOMER LTD, doğru teknik entegrasyonu sağlamak için müşterilerine resmi kılavuzları ve veri föylerini üreticiden temin etme konusunda destek sağlar.

Türkiye genelinde 2M MAKINA ürünleri için nakliye seçenekleri nelerdir?

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgesindeki endüstriyel merkezlere hızlı lojistik ve doğrudan teslimat sunuyoruz. Ağımız, 2M MAKINA ekipmanları için duruş sürelerini en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir.

2M MAKINA için B2B fiyat teklifi nasıl alınır?

Satın alma birimimize info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden ulaşın. Orijinal 2M MAKINA parçaları için rekabetçi fiyatlandırma sağlıyoruz.