Skip to main content
Norma Connect

Norma Connect Ürünleri Türkiye Tedariği

Norma Connect, NORMA Group'un altında öne çıkan bir markadır ve mühendislik bağlantı teknolojisinde küresel bir liderdir. Şirket, 1949 yılında Almanya'da Rasmussen GmbH'ın kurulmasına kadar uzanan köklerine sahiptir ve daha sonra ABA Group ile birleşerek modern NORMA Group'u oluşturmuştur. Marka, çeşitli zorlu endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında sıvı sistemleri ve yapısal bileşenleri birleştirmek, sabitlemek ve sızdırmaz hale getirmek için tasarlanmış yüksek performanslı bağlantı çözümlerine odaklanmaktadır.

Norma Connect
MarkaNorma Connect
Ürün GruplarıEndüstriye Ürün ve Yedek Parça
TedarikçiDEPOMER LTD
ÜlkeTürkiye
VISA Mastercard Havale

Ürün Kategorileri

Marka, kapsamlı bağlantı teknolojisi portföyü ile geniş çapta tanınmaktadır, bu portföy şunları içermektedir:

  • Borular ve Hortum Bağlantıları: Farklı basınç ortamlarında borular ve hortumların güvenli, sızdırmaz bir şekilde birleştirilmesi için tasarlanmış özel bağlantılar.
  • Kelepçe Sistemleri: Titreşim direnci ve tutarlı sızdırmazlık gücü için tasarlanmış, dişli, yaylı ve ağır hizmet vidalı kelepçeler dahil olmak üzere çeşitli kelepçe türleri.
  • Tutma ve Sabitleme Elemanları: Karmaşık makineler ve araç mimarileri içinde sıvı hatlarını ve kabloları güvence altına almak için kullanılan bileşenler.
  • Hızlı Bağlantılar: Yüksek hacimli üretim ortamlarında hızlı, aletsiz montaj için olanak tanıyan gelişmiş itme-fit sistemleri.

Sektörler ve Uygulamalar

Norma Connect ürünleri, güvenilirlik, güvenlik ve dayanıklılığın kritik olduğu sektörlerde kullanılmaktadır. Ana sektörler şunlardır:

  • Otomotiv: Soğutma sistemleri, yakıt hatları, egzoz gazı geri dönüşümü ve hava alma sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • Endüstriyel Üretim: Sıvı yönetimi için makine inşaatı, robotik ve fabrika otomasyonunda uygulanmaktadır.
  • Su Yönetimi: Korozyona dayanıklı ve uzun ömürlü bağlantılar gerektiren altyapı ve sulama sistemlerinde kullanılmaktadır.
  • Havacılık ve Gemi İnşaatı: Aşırı termal ve mekanik strese dayanması gereken özel sıvı taşıma sistemlerinde kullanılmaktadır.

Rakipler

Mühendislik bağlantı teknolojisi pazarı oldukça rekabetçidir ve birçok küresel üretici benzer çözümler sunmaktadır. Dikkate değer rakipler şunlardır:

  • Oetiker
  • Trelleborg
  • Parker Hannifin
  • Gates Corporation
  • Ideal Tridon

Türkiye'de Norma Connect İçin Küresel Tedarik ve Satış

Doğrudan yetkili Tedarikçi olmamıza rağmen DEPOMER LTD, doğrulanmış küresel tedarik ağımız aracılığıyla orijinal Norma Connect endüstriyel bileşenlerini sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye genelinde ve İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgelerinde, üretici doğrudan teknik servisine ihtiyaç duymadan yüksek kaliteli Norma Connect yedek parçaları arayan geniş bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. Odak noktamız, profesyonel satış ve dağıtım için verimli bir alternatif sunmaktır.

Norma Connect Bileşenlerinin Profesyonel Dağıtımı

DEPOMER LTD, Türkiye'deki Norma Connect ürün tedariğinde güvenilir ortağınızdır. Geniş tedarik zinciri ağımızı kullanarak orijinal parçaları doğrudan Barbaros Mah. Ihlamur Bul. Agaoglu My Newwork No:3/15 Atasehir, 34746 ISTANBUL, Turkiye adresindeki tesisinize teslim ediyor ve duruş sürelerinizi minimuma indiriyoruz. Güvenilir parça tanımlama ve profesyonel teslimat hizmetlerine odaklanmış, uzman bir tedarikçi olarak faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, Norma Connect markasına ait GRIP E 30.0, GRIP E 26.9, GRIP E 35.0 ürünlerinin yanı sıra, Norma Group, NORMAFIX, Norman Lamps gibi binlerce farklı üreticiye ait endüstriyel yedek parça ve makine markalarının satışını da gerçekleştirmektedir.

Norma Connect Ekipmanları İçin Teklif Alın

Türkiye'deki Norma Connect ürünleri için rekabetçi fiyatlar ve teslimat süreleri almak için bugün info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden satış ekibimizle iletişime geçin. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel bileşenleri tam zamanında almasını sağlamak için profesyonel lojistik yönetimi sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye içerisinde Norma Connect için güvenilir tedarikçi kimdir?

DEPOMER LTD, Norma Connect bileşenlerini İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli ve tüm Türkiye genelindeki endüstriyel tesislere ulaştıran uzman bir küresel tedarikçidir.

Norma Connect ürününün garanti kapsamı nedir?

Tüm ürünler, operasyonel güvenilirliği sağlamak amacıyla yasal gereklilikleri ve üretici standartlarını karşılayan, en az bir yıllık DEPOMER LTD garantisi altındadır.

için teknik dökümantasyona nasıl erişebilirim?

Tedarik uzmanı olarak DEPOMER LTD, doğru teknik entegrasyonu sağlamak için müşterilerine resmi kılavuzları ve veri föylerini üreticiden temin etme konusunda destek sağlar.

Türkiye genelinde Norma Connect ürünleri için nakliye seçenekleri nelerdir?

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgesindeki endüstriyel merkezlere hızlı lojistik ve doğrudan teslimat sunuyoruz. Ağımız, Norma Connect ekipmanları için duruş sürelerini en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir.

Norma Connect için B2B fiyat teklifi nasıl alınır?

Satın alma birimimize info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden ulaşın. Orijinal Norma Connect parçaları için rekabetçi fiyatlandırma sağlıyoruz.