Skip to main content
Nikko Electric Industry

Nikko Electric Industry Ürünleri Türkiye Tedariği

Nikko Electric Industry Co., Ltd. Japonya merkezli bir üreticidir ve esas olarak otomotiv ve ağır makineler sektörleri için elektrik bileşenleri ve sistemleri üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Yüksek güvenilirlikte elektrikli ekipmanlara odaklanarak kurulan şirket, endüstriyel ve mobil uygulamaların zorlu taleplerine dayanabilen bileşenler mühendisliği konusunda uzun süredir devam eden bir üne sahiptir.

Nikko Electric Industry
MarkaNikko Electric Industry
Ürün GruplarıEndüstriye Ürün ve Yedek Parça
TedarikçiDEPOMER LTD
ÜlkeTürkiye
VISA Mastercard Havale

Temel Ürün Kategorileri

Şirket, döner elektrik makineleri ve ilgili kontrol sistemleri konusundaki uzmanlığı ile en iyi şekilde tanınmaktadır. Ana ürün grupları şunlardır:

  • Marş Motorları: Ağır hizmet dizel ve benzinli motorlar için tasarlanmış yüksek torklu marş motorları.
  • Alternatörler: Endüstriyel ekipmanlar, inşaat makineleri ve ticari araçlar için tasarlanmış şarj sistemleri.
  • Elektrik Kontrol Üniteleri: Güç dağıtımını ve motor ateşleme sistemlerini yönetmek için özel bileşenler.

Sektörler ve Uygulamalar

Nikko Electric Industry ürünleri, zorlu ortamlarda sağlam performans gerektiren ekipmanlara entegre edilmektedir. Ana sektörler şunlardır:

  • İnşaat ve Madencilik: Ekskavatörler, yükleyiciler ve taşımacılık kamyonları için güvenilir marş ve enerji üretimi sağlamak.
  • Tarım Makineleri: Traktörler ve hasat ekipmanları için elektrik sistemleri sağlamak.
  • Endüstriyel Enerji Üretimi: Sabit motor uygulamaları ve enerji ünitelerini desteklemek.
  • Ticari Taşımacılık: Ağır hizmet kamyonları ve otobüsleri dayanıklı elektrik bileşenleri ile donatmak.

Pazar Rakipleri

Nikko Electric Industry, ağır hizmet elektrik sistemlerine odaklanan küresel üreticilerin rekabetçi bir ortamında faaliyet göstermektedir. Bu ürün kategorilerindeki dikkate değer rakipler şunlardır:

  • Denso Corporation
  • Mitsubishi Electric Corporation
  • Bosch (Robert Bosch GmbH)
  • Delco Remy (BorgWarner)
  • Hitachi Astemo

Türkiye'de Nikko Electric Industry İçin Küresel Tedarik ve Satış

Doğrudan yetkili Tedarikçi olmamıza rağmen DEPOMER LTD, doğrulanmış küresel tedarik ağımız aracılığıyla orijinal Nikko Electric Industry endüstriyel bileşenlerini sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye genelinde ve İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgelerinde, üretici doğrudan teknik servisine ihtiyaç duymadan yüksek kaliteli Nikko Electric Industry yedek parçaları arayan geniş bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. Odak noktamız, profesyonel satış ve dağıtım için verimli bir alternatif sunmaktır.

Nikko Electric Industry Bileşenlerinin Profesyonel Dağıtımı

DEPOMER LTD, Türkiye'deki Nikko Electric Industry ürün tedariğinde güvenilir ortağınızdır. Geniş tedarik zinciri ağımızı kullanarak orijinal parçaları doğrudan Barbaros Mah. Ihlamur Bul. Agaoglu My Newwork No:3/15 Atasehir, 34746 ISTANBUL, Turkiye adresindeki tesisinize teslim ediyor ve duruş sürelerinizi minimuma indiriyoruz. Güvenilir parça tanımlama ve profesyonel teslimat hizmetlerine odaklanmış, uzman bir tedarikçi olarak faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, Nikko Electric Industry markasına ait 37766-30200 ürünlerinin yanı sıra, NIKO, Niko-Servodan, Nikon gibi binlerce farklı üreticiye ait endüstriyel yedek parça ve makine markalarının satışını da gerçekleştirmektedir.

Nikko Electric Industry Ekipmanları İçin Teklif Alın

Türkiye'deki Nikko Electric Industry ürünleri için rekabetçi fiyatlar ve teslimat süreleri almak için bugün info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden satış ekibimizle iletişime geçin. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel bileşenleri tam zamanında almasını sağlamak için profesyonel lojistik yönetimi sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye içerisinde Nikko Electric Industry için güvenilir tedarikçi kimdir?

DEPOMER LTD, Nikko Electric Industry bileşenlerini İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli ve tüm Türkiye genelindeki endüstriyel tesislere ulaştıran uzman bir küresel tedarikçidir.

Nikko Electric Industry ürününün garanti kapsamı nedir?

Tüm ürünler, operasyonel güvenilirliği sağlamak amacıyla yasal gereklilikleri ve üretici standartlarını karşılayan, en az bir yıllık DEPOMER LTD garantisi altındadır.

için teknik dökümantasyona nasıl erişebilirim?

Tedarik uzmanı olarak DEPOMER LTD, doğru teknik entegrasyonu sağlamak için müşterilerine resmi kılavuzları ve veri föylerini üreticiden temin etme konusunda destek sağlar.

Türkiye genelinde Nikko Electric Industry ürünleri için nakliye seçenekleri nelerdir?

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgesindeki endüstriyel merkezlere hızlı lojistik ve doğrudan teslimat sunuyoruz. Ağımız, Nikko Electric Industry ekipmanları için duruş sürelerini en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir.

Nikko Electric Industry için B2B fiyat teklifi nasıl alınır?

Satın alma birimimize info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden ulaşın. Orijinal Nikko Electric Industry parçaları için rekabetçi fiyatlandırma sağlıyoruz.