Skip to main content
GÜRAL Elektrik
GÜRAL Elektrik logo

GÜRAL Elektrik Ürünleri Türkiye Tedariği

GÜRAL Elektrik, elektrik tesisat malzemeleri ve düşük voltaj ekipmanları üretiminde uzmanlaşmış bir Türk üreticisidir. Güvenilir bileşenler sunma odaklı olarak kurulan şirket, konut, ticari ve endüstriyel elektrik sistemlerinin ihtiyaçlarına odaklanan bir portföy geliştirmiştir. Marka, standartlaştırılmış üretim süreçlerine olan bağlılığı ve hem yerel Türk pazarına hem de çeşitli uluslararası ihracat bölgelerine tedarik sağlama rolü ile tanınmaktadır.

GÜRAL Elektrik
GÜRAL Elektrik logo
MarkaGÜRAL Elektrik
Ürün GruplarıEndüstriye Ürün ve Yedek Parça
TedarikçiDEPOMER LTD
ÜlkeTürkiye
VISA Mastercard Havale

Ürün Kategorileri

Şirketin ürün yelpazesi esasen elektrik dağıtımı ve bağlantı bileşenlerine odaklanmaktadır. Ana ürün grupları şunlardır:

  • Kesici ve Kontrol Bileşenleri: Çeşitli düşük voltaj devre koruma cihazları ve modüler kontrol ekipmanları.
  • Kablo Aksesuarları: Standart elektrik tesisatları için tasarlanmış geniş bir anahtar, priz ve fiş sistemleri seçkisi.
  • Dağıtım Ekipmanları: Elektrik panelleri için muhafazalar, dağıtım panoları ve ilgili montaj donanımları.
  • Endüstriyel Bağlantı: Zorlu ortamlar için tasarlanmış özel fişler, prizler ve endüstriyel sınıf bağlantı arayüzleri.

Hizmet Verilen Sektörler

GÜRAL Elektrik ürünleri, sağlam elektrik altyapısı gerektiren çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır, bunlar arasında:

  • İnşaat ve Gayrimenkul: Konut ve ofis bina projeleri için gerekli kablolama ve anahtarlama bileşenleri sağlama.
  • Endüstriyel Üretim: Tesis bakımı ve pano üretimi için elektrik bileşenleri tedarik etme.
  • Altyapı Geliştirme: Dağıtım ve koruma donanımı sağlama yoluyla kamu ve özel hizmet projelerini destekleme.

Rakipler

Şirket, elektrik tesisat malzemeleri ve düşük voltaj kesici üreticileri ile rekabetçi bir ortamda faaliyet göstermektedir. Dikkate değer rakipler arasında:

  • Schneider Electric
  • Legrand
  • ABB
  • Siemens
  • Viko by Panasonic

Türkiye'de GÜRAL Elektrik İçin Küresel Tedarik ve Satış

Doğrudan yetkili Tedarikçi olmamıza rağmen DEPOMER LTD, doğrulanmış küresel tedarik ağımız aracılığıyla orijinal GÜRAL Elektrik endüstriyel bileşenlerini sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye genelinde ve İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgelerinde, üretici doğrudan teknik servisine ihtiyaç duymadan yüksek kaliteli GÜRAL Elektrik yedek parçaları arayan geniş bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. Odak noktamız, profesyonel satış ve dağıtım için verimli bir alternatif sunmaktır.

GÜRAL Elektrik Bileşenlerinin Profesyonel Dağıtımı

DEPOMER LTD, Türkiye'deki GÜRAL Elektrik ürün tedariğinde güvenilir ortağınızdır. Geniş tedarik zinciri ağımızı kullanarak orijinal parçaları doğrudan Barbaros Mah. Ihlamur Bul. Agaoglu My Newwork No:3/15 Atasehir, 34746 ISTANBUL, Turkiye adresindeki tesisinize teslim ediyor ve duruş sürelerinizi minimuma indiriyoruz. Güvenilir parça tanımlama ve profesyonel teslimat hizmetlerine odaklanmış, uzman bir tedarikçi olarak faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, GÜRAL Elektrik markasına ait XS-1036, DT17.5 ürünlerinin yanı sıra, Göltenbodt, Gönnheimer, Göttgens gibi binlerce farklı üreticiye ait endüstriyel yedek parça ve makine markalarının satışını da gerçekleştirmektedir.

GÜRAL Elektrik Ekipmanları İçin Teklif Alın

Türkiye'deki GÜRAL Elektrik ürünleri için rekabetçi fiyatlar ve teslimat süreleri almak için bugün info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden satış ekibimizle iletişime geçin. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel bileşenleri tam zamanında almasını sağlamak için profesyonel lojistik yönetimi sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye içerisinde GÜRAL Elektrik için güvenilir tedarikçi kimdir?

DEPOMER LTD, GÜRAL Elektrik bileşenlerini İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli ve tüm Türkiye genelindeki endüstriyel tesislere ulaştıran uzman bir küresel tedarikçidir.

GÜRAL Elektrik ürününün garanti kapsamı nedir?

Tüm ürünler, operasyonel güvenilirliği sağlamak amacıyla yasal gereklilikleri ve üretici standartlarını karşılayan, en az bir yıllık DEPOMER LTD garantisi altındadır.

için teknik dökümantasyona nasıl erişebilirim?

Tedarik uzmanı olarak DEPOMER LTD, doğru teknik entegrasyonu sağlamak için müşterilerine resmi kılavuzları ve veri föylerini üreticiden temin etme konusunda destek sağlar.

Türkiye genelinde GÜRAL Elektrik ürünleri için nakliye seçenekleri nelerdir?

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgesindeki endüstriyel merkezlere hızlı lojistik ve doğrudan teslimat sunuyoruz. Ağımız, GÜRAL Elektrik ekipmanları için duruş sürelerini en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir.

GÜRAL Elektrik için B2B fiyat teklifi nasıl alınır?

Satın alma birimimize info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden ulaşın. Orijinal GÜRAL Elektrik parçaları için rekabetçi fiyatlandırma sağlıyoruz.