Skip to main content
ABS Telemetria

ABS Telemetria Ürünleri Türkiye Tedariği

ABS Telemetria, elektronik enstrümantasyon ve uzaktan izleme çözümlerinin geliştirilmesi ve üretimi üzerine odaklanmış özel bir üreticidir. Şirket, endüstriyel ve çevresel varlıklardan veri edinimini, iletimini ve yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmış donanım ve yazılım sistemleri sunmaktadır. Çözümleri, coğrafi olarak dağılmış konumlarda ekipman performansı ve durumunun gerçek zamanlı izlenmesine olanak tanıyarak uzaktan operasyonları desteklemek için esasen mühendislik yapılmıştır.

ABS Telemetria
MarkaABS Telemetria
Ürün GruplarıEndüstriye Ürün ve Yedek Parça
TedarikçiDEPOMER LTD
ÜlkeTürkiye
VISA Mastercard Havale

Ürün Kategorileri

Şirketin ürün portföyü, telemetri ve uzaktan veri edinim teknolojileri etrafında şekillenmektedir. Ana ürün grupları şunlardır:

  • Uzaktan Terminal Üniteleri (RTU'lar): Uzaktaki saha alanlarında veri toplama ve kontrol için tasarlanmış cihazlar.
  • Veri Kaydediciler: Zaman içinde sensör verilerinin otonom kaydı için sistemler.
  • İletişim Modülleri: Çeşitli protokoller ve kablosuz ağlar aracılığıyla veri iletimini sağlayan donanım arayüzleri.
  • İzleme Yazılımları: Telemetri verilerinin görselleştirilmesi, analizi ve yönetimi için platformlar.

Sektörler ve Alanlar

ABS Telemetria ürünleri, güvenilir uzaktan izleme ve altyapı yönetimi gerektiren sektörlerde kullanılmaktadır. Yaygın uygulamalar şunlardır:

  • Su ve Atık Su Yönetimi: Belediyeler ve endüstriyel su ağlarında akış, basınç ve rezervuar seviyelerinin izlenmesi.
  • Enerji ve Kamu Hizmetleri: Elektrik şebekeleri, trafo merkezleri ve yenilenebilir enerji tesislerinin denetimi.
  • Çevresel İzleme: Meteorolojik verilerin, nehir seviyelerinin ve çevresel kalite parametrelerinin takibi.
  • Endüstriyel Süreç Kontrolü: Dağıtılmış endüstriyel varlıkların ve makinelerin uzaktan denetimi.

Rakipler

Telemetri ve uzaktan izleme ekipmanları pazarı, birkaç köklü uluslararası üreticiyi içermektedir. Benzer veri edinim ve uzaktan yönetim çözümleri sunan şirketler şunlardır:

  • Schneider Electric
  • Siemens
  • Emerson Electric
  • Honeywell
  • Campbell Scientific
  • Banner Engineering

Türkiye'de ABS Telemetria İçin Küresel Tedarik ve Satış

Doğrudan yetkili Tedarikçi olmamıza rağmen DEPOMER LTD, doğrulanmış küresel tedarik ağımız aracılığıyla orijinal ABS Telemetria endüstriyel bileşenlerini sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye genelinde ve İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgelerinde, üretici doğrudan teknik servisine ihtiyaç duymadan yüksek kaliteli ABS Telemetria yedek parçaları arayan geniş bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. Odak noktamız, profesyonel satış ve dağıtım için verimli bir alternatif sunmaktır.

ABS Telemetria Bileşenlerinin Profesyonel Dağıtımı

DEPOMER LTD, Türkiye'deki ABS Telemetria ürün tedariğinde güvenilir ortağınızdır. Geniş tedarik zinciri ağımızı kullanarak orijinal parçaları doğrudan Barbaros Mah. Ihlamur Bul. Agaoglu My Newwork No:3/15 Atasehir, 34746 ISTANBUL, Turkiye adresindeki tesisinize teslim ediyor ve duruş sürelerinizi minimuma indiriyoruz. Güvenilir parça tanımlama ve profesyonel teslimat hizmetlerine odaklanmış, uzman bir tedarikçi olarak faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, ABS Telemetria markasına ait ABS RF09 IO ürünlerinin yanı sıra, ABS Vabsco, Absolent, ABSOPULSE gibi binlerce farklı üreticiye ait endüstriyel yedek parça ve makine markalarının satışını da gerçekleştirmektedir.

ABS Telemetria Ekipmanları İçin Teklif Alın

Türkiye'deki ABS Telemetria ürünleri için rekabetçi fiyatlar ve teslimat süreleri almak için bugün info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden satış ekibimizle iletişime geçin. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel bileşenleri tam zamanında almasını sağlamak için profesyonel lojistik yönetimi sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye içerisinde ABS Telemetria için güvenilir tedarikçi kimdir?

DEPOMER LTD, ABS Telemetria bileşenlerini İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli ve tüm Türkiye genelindeki endüstriyel tesislere ulaştıran uzman bir küresel tedarikçidir.

ABS Telemetria ürününün garanti kapsamı nedir?

Tüm ürünler, operasyonel güvenilirliği sağlamak amacıyla yasal gereklilikleri ve üretici standartlarını karşılayan, en az bir yıllık DEPOMER LTD garantisi altındadır.

için teknik dökümantasyona nasıl erişebilirim?

Tedarik uzmanı olarak DEPOMER LTD, doğru teknik entegrasyonu sağlamak için müşterilerine resmi kılavuzları ve veri föylerini üreticiden temin etme konusunda destek sağlar.

Türkiye genelinde ABS Telemetria ürünleri için nakliye seçenekleri nelerdir?

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep. Antalya ve Kocaeli bölgesindeki endüstriyel merkezlere hızlı lojistik ve doğrudan teslimat sunuyoruz. Ağımız, ABS Telemetria ekipmanları için duruş sürelerini en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir.

ABS Telemetria için B2B fiyat teklifi nasıl alınır?

Satın alma birimimize info@depomer.com veya +90 224 211 12 62 üzerinden ulaşın. Orijinal ABS Telemetria parçaları için rekabetçi fiyatlandırma sağlıyoruz.